< Önceki Sayfaya Dön

Hakkımızda

      Şükrü KAYA ve İsa DEMİR önderliğinde kurulan firmamız tüm ticari araçlara klima ve frigorifik soğutma sistemlerinin satış ve servis hizmetlerini vermektedir. Üstün bilgi birikimi güçlü yapısıyla kaliteli ve güvenilir hizmeti en ekonomik şekilde sunan ALBATROS ticari araç soğutma sistemleriyle siz müşterilerimizin hizmetindedir.


    Omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun bilincinde olarak imalatını yapmış olduğumuz ürünlerin çeşitlerini, günümüzün son teknolojileri olarak adlandırılan makinalarla sürekli olarak geliştirmek ve çoğaltmak hedefimizdir.


       Müşterilerimize gereksinim duydukları imalat ve montaj ürünlerini en kaliteli ve en hızlı şekilde sunabilmek temel prensibimizdir.
     
Tüm bunlarla birlikte bünyemizde oluşturduğumuz ALBATROS KLİMA SİSTEMLERİ'nin, ticari araç klimaları frigofirik soğutucu cihazlar konusunda  yapmış olduğu yatırımlar sayesinde cihaz pazarlama satış ve montaj konusunda önemli rakamlara ulaşarak  gelişmiş olan pazardan pay alabilmeyi başarmış Türkiye genelinde yaygın servis ağı ve yurtdışındaki servislerile sektörünün önde gelen üreticilerindedir.
   
        Günümüz piyasa koşullarında, özellikle rekabete dayanan piyasa şartlarında, kar etmeyi ikinci planda tutan , her zaman aranılan bir marka olmayı hedefleyen ,üretim grubu ve satış pazarlama aktivitasyonu ile sektör içindeki yerimizi sağlamlaştırıp , markamızı dünya ile tanıştırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşayabilmek amacıyla durmaksızın çalışma zorunluluğumuz olduğunu biliyoruz. Çalışmalarımızın tamamını bu yönde olgunlaştırıyoruz.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı Ve Güvenilir Servis
  • Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
  • Geniş Yedek Parça Stoğu